درباره ما

شرکت هیلا سلامت اندیش در سال 1393 با رویکرد فعالیت در حوزه پزشکی وعلی الخصوص دندانپزشکی توسط آقایان حسین وفایی شیرازی و کاوه خدام تاسیس گردید.
هدف از تاسیس این شرکت ارائه خدمات ارزنده در زمینه افزایش رضایتمندی در جامعه پزشکی و دندانپزشکی و اعتمادسازی در زمینه تامین کالا با بهترین کیفیت و قیمت مناسب به دندانپزشکان در حوزه های ایمپلنت دندانی , لوازم دستگاهی و مصرفی درمان ریشه وترمیم دندان و تجهیزات جنرال دندانپزشکی و تحویل در حداقل زمان ممکن است

این شرکت با ورود در حوزه واردات کالا مصمم است که با تامین مرغوب ترین کالااز برترین برندهای حوزه دندانپزشکی در دنیا بنا بر نیاز جامعه پزشکی و دندانپزشکی در ارائه بهترین خدمات در حوزه سلامت و خدمت به کشور گامی موثر بر دارد.
همواره یکی از اولویت های شرکت هیلا سلامت اندیش در این سایت ارائه محتوای فنی مناسب و معرفی محصولات و همچنین ارائه خدمات آموزشی لازم وکاربردی جهت ارتقاء دانش استفاده از تجهیزات و افزایش عمر استفاده از تجهیزات و ایجاد بستری مناسب به منظور بالا بردن قدرت انتخاب و انجام بهترین خرید با مناسب ترین بها می باشد.
تولید محتوای تخصصی که از مهمترین حوزه های خدماتی این سایت می باشد همواره در رئوس فعالیت کاری تیم تحقیقاتی مجموعه بوده و امید است با افزایش توانایی و ارائه خدمات بیشتر در جهت ارتقاء رضایتمندی ، بتوانیم گامی موثر برداشته و همواره موجبات خشنودی مخاطبین را فراهم سازیم.
همواره یکی از مشکلات مخاطبین در زمینه انتخاب محصول مورد نظر, نبود بستری مناسب جهت مشاهده ویژگی های واقعی یک محصول فارق از هرگونه اغراق در قابلیت های فنی محصول است که امید است مجموعه فنی و تخصصی شرکت هیلا سلامت اندیش بتواند با ارایه جزئیات محصولات دقیق محصول و ایجاد بستر مناسب در این زمینه بهترین و کارا ترین خدمات را به مخاطبین خود ارائه دهد.
دندانپزشکان عزیز و مخاطبین گرامی , باعث امتنان خواهد بود که نقطه نظرات ارزشمند خود را از طریق اپلیکیشن واتساپ و ایمیل در اختیار مدیریت این مجموعه قرار دهید.

مدیر عامل : کاوه خدام
ریاست هیات مدیره : حسین وفایی شیرازی

گواهی نامه و تاییدیه های بین المللی